Programlar 89 0

Zoom Player MAX 14.0.0 Keygen + Patch

Zoom Player MAX Keygen, dünyanın en iyi medya yazılımlarından biridir. Tüm medya formatlarını kolayca destekleyecektir. Bu yazılımın ana ve özel özelliği de budur. Kolayca her kullanıcıya en iyi ve kolay bir arayüze izin verebilir. Çok ses getiren Smart Play teknolojimize dayanarak daha fazla medya biçimi daha az güçlük, geliştirilmiş kararlılık ve daha yüksek performans ile oynuyor. Windows PC platformu için en güçlü, esnek ve özelleştirilebilir Media Player uygulaması.

Zoom Player MAX Patch, gelişmiş özelliklere sahip basit bir dostu arayüz ile tasarlanmıştır. Kullanarak, kolayca medya dosyalarını yönetebilir ve tarayabilir, çalma listesi oluşturabilir ve yönetebilir, ekolayzer ayarlayabilir ve diğer pek çok şey yapabilirsiniz. Bu yazılım, uzaktan yönetim, ortam kitaplığı ve çok daha fazlası için destek içeren standart sürüme oranla daha fazla özellikle doludur. Ortam Kitaplığı, Dosya Tarayıcı, Oynatma Listesi, Renkli Kontrol, Ses Ekolayzır, Yer İşaretleri, Oynatma Geçmiş ve benzeri gibi arayüz.

 

Zoom Player MAX Türkçe özellikleri:
Daha hazır olmayan ayrı ekolayzır ()
Kolayca yükler, göz, çalma listeleri oluşturma ve yönetme
Özelleştirme deri ile çeşitli oynatma seçenekleri
Dinamik, Sanal Ses ve Video düzenleme
Otomatik Ses/altyazı dosya seçimi
Otomatik boy oranı, Video Boyutu, vb.)
Disk, vb CD/DVD/Blu-ray Oynatma.
Ayrıca çok özel bir çalma modları, ve daha fazlası.
Oynatma için uzaktan programlayın medya içerik
Medya biçimleri desteği de büyük bir çeşitlilik
Basit, sezgisel ve çok kolay kullanım

 

Supported Interactive Formats:
DVD, Hypertext Markup Language (HTML), Flash (SWF).

Supported Image Formats:
Also JPEG (JPG), PNG, GIF, BMP, ICO, WMF, EMF, JFIF, RLE, WIN, VST, VDA, TGA, ICB, TIFF, FAX, EPS, PCX, PCC, SCR, RPF, RLA, SGI, BW, PSD, PDD, PPM, PGM, PBM, CEL, PIC, PCD, CUT, PSP, PN and more .

 

PLATFORM PC

DOSYA BOYUTU:55 MB

 

 

 

{q0khan}