Android 91 0

Taichi Panda 3: Dragon Hunter v1.0.2 Mod Apk

Taichi Panda 3 MUAYENE sitemizde mevcut olan en son android oyunu. Tüm kullanıcılar dünyasında yaşıyor önce sadece iki ejderha güneş ve ay, Taichi ustaları ile karşılanır . Birlikte anakara canlandı ve uyum içinde gurur karanlık aştı önce uzun bir süre var. Şimdi, dünyanın kontrolü için şeytani güçleri yapıyor. Kullanıcıların milyon bu oyunu oynayacak. Temelde, bir online yani hiçbir sistem gereksinimleri için ihtiyaç vardır. Birçok kullanıcı bu oyunu yayınlamak için bana rica olunur. Bu yüzden isteğini kabul ettim ve android için bu en iyi ve harika bir oyun yayınlıyoruz. Bu oyunda, oyuncular bağlar av ve uysal yaklaşık 1000 çeşitliliği de yakalanıp evcilleştirdi dünya patronların mücadele, ve de hava savaşları ve savaş Dağı gibi. Ve geliştiriciler, Taichi Panda 3 özellikleri, 3 kişilik, 5 kişilik göre, ve 10 kişilik Site (aynı zamanda havadan mücadele destekleyen) ve çok daha fazlası gibi 10v10 savaş örnekleri.

 

ÖZELLİKLER:
Şimdi, Salyangoz Oyunları en son 2017 fagship ürün, studio sizin için Taichi Panda getir
Büyük bir 3D dünyasına, PC düzey görseller oyuncular bırakın.
Ejderhalar için Batı fantezi manzara, hunt Doğu karşılar.
Benzersiz bir karakter grubuna sahip, aynı zamanda iki rakip kamplarından birine katılmak.
Egzotik yaratıklar hiçbir yükleme süreleri, nefes kesen manzarası, ve rastgele olaylar ile büyük kesintisiz bir harita dolu keşfedin.
-Kenar görseller, ışık, parçacık efektleri dahil olmak üzere, ve normal eşleme kesme tadını çıkarın
Oyun içi Ekran görüntüsü fonksiyonu snap muhteşem ve kristal-clear eylem çerçeveleri.
Çatıları, saraylar, ormanlar da dahil olmak üzere, ve her yerde arasında ve tamamen interaktif harita her parçası keşfetmek,
Her ikisi de kara ve hava savaşları için, otomatik olarak hem kara ve hava savaşları için güçlü bağlar bir dizi toplamak.
Çoklu oyuncu Dünya patronu bu Site.
Ve çok daha fazlası.

 

 

{q0khan}